خدمات اسپا با رزرو هتل قصر طلایی
هتل‌های ۵ ستاره لاکچری‌ترین گروه هتلی در ایران هستند. اما در کشورهای پیشرقته و خارجی امروزه شاهد هتل‌های ۶ ستاره نیز هستیم. به طور کلی براساس معیارهای بین المللی هتلداری هر آنچه ستاره یک هتل بیشتر باشد، خدمات و امکانات آن هتل لوکس‌تر و بیشتر است. یکی از خدمات محبوب و کاربردی در هتل‌های ۵ […]

هتل‌های ۵ ستاره لاکچری‌ترین گروه هتلی در ایران هستند. اما در کشورهای پیشرقته و خارجی امروزه شاهد هتل‌های ۶ ستاره نیز هستیم. به طور کلی براساس معیارهای بین المللی هتلداری هر آنچه ستاره یک هتل بیشتر باشد، خدمات و امکانات آن هتل لوکس‌تر و بیشتر است. یکی از خدمات محبوب و کاربردی در هتل‌های ۵ ستاره خدمات اسپا می‌باشد. در این صفحه از هتل بین المللی قصر طلایی مشهد قصد داریم به صورت جامع به معرفی خدمات اسپا در این هتل تاپ نزدیک حرم بپردازیم. چرا که ضروری است مسافران هر هتل از سری خدمات هتل انتخابی خود اطلاع کسب کنند. با کسب اطلاع از تمامی امکانات می‌توان استفاده بهتر و بهینه‌تری از روزهای اقامت در هتل داشت.

خدمات اسپا با رزرو هتل قصر طلایی

فهرست مطالب

خدمات اسپا چیست؟

قبل از آن که بخواهیم به خدمات قابل استفاده اسپا با رزرو هتل قصر طلایی مشهد بپردازیم بهتر است به صورت کلی معنا و مفهوم واژه اسپا را مورد بررسی قرار دهیم. اسپا در واقع نام یک شهر در بلژیک است که به محلی که به آن خدمات پوست و بدن ارائه می‌شود گفته می‌شود. هر نوع فعالیت مراقبتی پوستی چون زالو انداختن، ماساژ، آب درمانی و ماهی درمانی و… در این محیط انجام می‌شود. اسپا خود دارای انواع مختلفی است که شامل اسپای روزانه، اقامتی یا سلامتی و در آخر اسپای هتل یا ویلایی می‌شود. اسپای هتلی از بهترین مدل‌های اسپاست که با رزرو هتل قصر طلایی مشهد می‌توان از خدمات اسپا نیز بهره برد.

خدمات اسپا با رزرو هتل قصر طلایی

انواع خدمات اسپا در هتل قصر طلایی مشهد

ماساژ درمانی انواع مختلفی دارد که هر یک با روش مخصوص به خود انجام می‌شود. برخی از خدمات اسپا نیز از وسیله‌هایی چون شمع و سنگ داغ و… نیز استفاده می‌شود. هر یک از این ماساژ درمانی‌های مزایا و شیوه خاص خود را دارند. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های رزرو هتل قصر طلایی مشهد و مراجعه به بخش خدمات اسپای هتل ماساژ گرفتن از دست افراد مجرب است. تمامی ماساژورهای مجموعه ما دارای گواهینامه‌های معتبر از مراکز شناخته شده ماساژ هستند.

انواع خدمات اسپا در هتل قصر طلایی مشهد عبارتند از:

 • ماساژ آروماتراپید
 • ماساژ سنگ داغ
 • ماساژ ورزشی
 • ماساژ سوئدی
 • ماساژ تایلندی
 • ماساژ شمع

خدمات اسپا با رزرو هتل قصر طلایی

ماساژ آروماتراپی چیست؟

این نوع ماساژ به رایحه درمانی نیز شناخته می‌شود. این ماساژ تماما برای انتقال حس آرامش، مدیتیشن برای بیمار تجویز می‌شود. در ماساژ آروماتراپی از روغن‌هایی با رایحه‌های آرامش بخش و دور کننده اضطراب نیز استفاده می‌کنند. حرکات این ماساژ بر روی بدن بسیار نرم و فشارهای وارده به نقاط بدن ملایم است. اگر از اضطراب رنج می‌برید از ماساژ آروماتراپی غافل نشوید.

ماساژ سنگ داغ چیست؟

ماساژ سنگ داغ نیز از محبوب‌ترین انواع خدمات اسپاست. ابزار ماساژور برای این نوع ماساژ استفاده از سنگ‌های درمانی داغ است. این ماساژ مزایای بسیاری چون رفع خستگی و اضطراب، سلامت قلب و عروق، بهبود گردش خون، رفع گرفتگی اسپاسم عضلات و انعطاف مفاصل دارد.

ماساژ ورزشی چیست؟

این ماساژ بیشتر برای افراد ورزشکار است که دچار آسیب به بافت و عضلات نیز داده می‌شود. ورزشکارانی که دچار گرفتگی عضله و یا آسیب هستند برای بهبود در روند درمان نیز معمولا درمان ماساژی را نیز وارد رژیم خود می‌کنند تا زودتر بهبود حاصل شود.

خدمات اسپا با رزرو هتل قصر طلایی

ماساژ سوئدی چیست؟

یکی دیگر از سری ماساژهای مجموعه خدمات اسپا هتل قصر طلایی مشهد، ماساژ سوئدی است. این ماساژ به صورت حرکات مالشی، ضربتی ملایم است و برای گردش خون و عضلات بسیار توصیه شده است.

ماساژ تایلندی چیست؟

ماساژ تایلندی برعکس تمامی ماساژها بر روی زمین انجام می‌شود. این ماساژ در واقع ترکیبی از فشار و حرکات و حالات یوگایی است. ماساژور برای این نوع ماساژ از هیچ نوع روغنی استفاده نمی‌گردد.

ماساژ شمع چیست؟

در خدمات اسپا هتل قصر طلایی نیز ماساژ شمع بسیار پر طرفدار است. در این نوع ماساژ ریلکس کننده از گیاهی استفاده می‌شود که دارای روغن خاص و معطر و گرمی است و به پوست بدن احساس خوبی را منتقل می‌کند.

خدمات اسپا با رزرو هتل قصر طلایی

مزایای استفاده از خدمات اسپا برای روی سلامتی بدن

جالب است بدانید در علم پزشکی و طبی ماساژ درمانی نوعی درمان تاثیر پذیر و سالم تلقی می‌شود. ماساژ درمانی انواع مختلفی دارد که هر یک از آن‌ها برای آرام کردن دردهای مختلف بدنی و کاهش اضطراب و خستگی بدنی تجویز می‌شوند.

مزایای استفاده از خدمات اسپای هتل قصر طلایی عبارتند:

 • انرژی بخشیدن و احساس آرامش
 • کاهش دردهای ناشی از آسیب
 • افزایش انعطاف پذیری بدن
 • بهبود در گردش خون بدن
 • دردهای آرتروزی و سردرد
 • سندروم درد میوفاسیال
 • سلامتی و شادابی پوست
 • فیرومیالژی و…

کلام آخر

شاید برای شما سوال باشد که چگونه می‌توان از خدمات بی نظیر اسپا هتل ۵ ستاره قصر طلایی مشهد استفاده کرد؟ با رزرو هتل قصر طلایی مشهد و اسکان در هتل طلایی می‌توانید به مرکز اسپا رفته یا با شماره‌های موجود تماس بگیرید. با تماس با واحد اسپا به شما وقت مناسبی جهت ماساژ داده می‌شود. با استفاده از راهنمایی‌های واحد خدمات اسپا نیز انتخاب ماساژ مناسب با شرایط مراجعه کننده نیز صورت می‌گیرد. البته مسافران یا افرادی که اقدام به رزرو هتل قصر طلایی نکرده‌اند نیز با تماس با مجموعه می‌توانند با تعیین وقت قبلی از خدمات اسپا استفاده کنند.

کلمات مرتبط: سایت هتل قصر طلایی، ترانسفر هتل قصر طلایی، بهترین اتاق‌های هتل قصر طلایی مشهد، اتاق لاکچری هتل قصر طلایی مشهد، لیست قیمت غذاهای هتل قصر طلایی، اتاق قاجاری هتل قصر طلایی

منابع:

https://b2n.ir/a61243

https://1go.ir/3tspc