اتاق دبل لاکچری تراس دار
اتاق دبل لاکچری تراس دار با داشتن چشم اندازی رو به حرم امام رضا (ع) یکی از بهترین واحدهای اقامتی برای مسافرین عزیز می باشد.
متراژ: ۵۰ متر
ظرفیت: ۲ نفر
طبقه: ۴ تا ۷
دید به سمت خیابان
۵۰ متر فضا
۲ نفر ظرفیت
طبقه ۴ تا ۷
دید به سمت خیابان

فهرست مطالب

امکانات رایگان


ترانسفر

بوفه صبحانه

مینی بار

اینترنت

مجموعه آبی

GYM

دوچرخه

پارکینگ (محدود)

استریل شیشه کودک

شارژر

امکانات کلی


تلویزیون LCD

صندوق امانات

کتری برقی

سیستم بیدارباش

چای و نسکافه

سشوار

سرویس فرنگی

مبلمان

یخچال

جکوزی

هتل گلدن پالاس مشهد یکی از بزرگترین و لوکس ترین هتل‌های ایران می‌باشد. این هتل از بهترین سازه‌های معماری در میان هتل های مشهد است که در بهترین موقعیت مکانی نسبت به  حرم مطهر امام رضا (ع) واقع شده است. برای مسافرین عزیزی که به قصد زیارت به شهر مقدس مشهد سفر می کنند رزرو هتل گلدن پالاس میتواند بهترین گزینه برای اقامت و دسترسی راحت به حرم مطهر باشد. در ادامه قصد داریم تا امکانات و ویژگی های اتاق دبل لاکچری تراس دار هتل قصرطلایی که یکی از بهترین اتاق های این هتل است را معرفی کنیم.

اتاق دبل لاکچری تراس دار با داشتن چشم اندازی رو به حرم امام رضا (ع) یکی از بهترین واحدهای اقامتی برای مسافرین عزیز می باشد. این اتاق با متراژ ۵۰ متر واقع در طبقه ۴ و ۷ دارای ۲ نفر ظرفیت است. اتاق دبل لاکچری تراس‌دار مجهز به یک تخت دبل و یک تخت سینگل می باشد. از دیگر ویژگی ها و امکانات این اتاق میتوان به داشتن صندوق امانات، یخچال و مینی بار و سیستم بیدار باش اشاره کرد . همچنین این اتاق دارای سرویس فرنگی و وان جکوزی دار نیز می باشد.

امکانات:

۱ تخت دبل

۱ تخت سینگل

تلویزیون

صندوق امانات

یخچال و مینی بار

سرویس بهداشتی فرنگی و وان جکوزی دار

سرویس چای خوری

تلفن سانترال

سیستم بیدار باش

ویو به حرم

اگر قصد سفر به مشهد و رزرو هتل گلدن پالاس  را دارید، تجربه اقامتی خاص و به یادماندنی در اتاق دبل لاکچری تراس دار پیشنهاد ما به شماست.