پرنسس رویال
اتاق پرنسس رویال یکی از خاص ترین و لوکس ترین اتاق های هتل قصر طلایی است که با یک طراحی بسیار زیبا و معماری شیک تزیین شده است که برای زوج های جوان به ویژه عروس و دامادها طراحی شده است.
متراژ: ۵۵ متر
ظرفیت: ۲ نفر
طبقه: ۳
دید به سمت حرم امام رضا
۵۵ متر فضا
۲ نفر ظرفیت
طبقه ۳
دید به سمت حرم امام رضا

فهرست مطالب

امکانات رایگان


ترانسفر

بوفه صبحانه

مینی بار

اینترنت

مجموعه آبی

GYM

دوچرخه

پارکینگ

استریل شیشه کودک

شارژر

امکانات کلی


تلویزیون LCD

صندوق امانات

کتری برقی

سیستم بیدارباش

چای و نسکافه

سشوار

سرویس فرنگی

مبلمان

یخچال

جکوزی

DVD

ماکروویو

ناهارخوری
آشپزخانه بدون امکانات پخت و پز

شهر مشهد یکی از مقصدهای اصلی زیارتی وتفریحی است که مورد توجه بسیاری از ایرانیان و گردشگران خارجی نیز قرار دارد. همانطور که می دانیم بیشتر مردم به منظور و قصد زیارت حرم امام رضا (ع) به شهر مقدس مشهد سفر می کنند. یکی از معیارهای انتخاب هتل در مشهد، نزدیک بودن هتل محل اقامت به حرم امام رضا است که رزرو هتل قصرطلایی با موقعیت مکانی نزدیک به حرم این امکان را فراهم آورده تا مسافرین عزیز کمترین وقت را صرف مسافت کنند. همچنین هتل قصرطلایی شامل اتاق هایی با چشم انداز رو به حرم نیز می باشد مانند اتاق پرنسس رویال که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

اتاق پرنسس رویال یکی از خاص ترین و لوکس ترین اتاق های هتل قصر طلایی است که با یک طراحی بسیار زیبا و معماری شیک تزیین شده است که برای زوج های جوان به ویژه عروس و دامادها طراحی شده است. با توجه به اینکه چشم انداز این اتاق رو به حرم مطهر امام رضا (ع) است ، میتواند برای تازه عروس دامادها پر از خاطرات شیرین و لحظات دلچسب باشد. این اتاق با متراژ ۵۵ و ظرفیت دو نفر دارای امکاناتی از جمله: ۱ تخت دبل ، سرویس چای خوری و مایکروویو، یخچال و مینی بار و.. است. همچنین این اتاق مجهز به سرویس بهداشتی فرنگی و وان جکوزی دار نیز می باشد. شما می توانید با رزرو اتاق پرنسس رویال هتل قصرطلایی اقامتی بی نظیر و فوق العاده را تجربه کنید.

امکانات:

۱ تخت دبل

تلویزیون

صندوق امانات

یخچال و مینی بار

سرویس بهداشتی فرنگی و وان جکوزی دار

سرویس چای خوری و ماکروویو

تلفن سانترال

سیستم بیدار باش

میز آرایش

مبلمان

اگر می خواهید که اقدام به رزرو هتل قصرطلایی کنید، پیشنهاد ما برای اقامت به ویژه برای زوج های جوان رزرو اتاق پرنسس رویال می باشد.