رستوران های محبوب هتل گلدن پالاس مشهد

بی شک خوراک از بخش های جذاب و جدانشدنی سفر به شمار میرود و نقش مهمی در رضایت سفر نیز دارد به همین دلیل اگر قصد سفر به مشهدمقدس را دارید و به دنبال مکانی هستید که در آن غذاهای خوشمزه و لذیذ میل کنید، هتل بین المللی گلدن پالاس مشهد در ۵ رستوران محبوب خود و با فضایی مجلل آماده پذیرایی از شماست. در اینجا می خواهیم رستوران های محبوب هتل گلدن پالاس را معرفی و بیشتر بشناسیم.

فهرست مطالب

رستوران ضیافت هتل گلدن پالاس

رستوران_هتل_قصر_طلایی

اگر به صرف صبحانه علاقه دارید و به دنبال صبحانه ای پرانرژی و متنوع هستید، رزرو رستوران ضیافت هتل گلدن پالاس مشهد را فراموش نکنید.این رستوران بزرگترین سالن صبحانه خوری در مشهد است و دارای بزرگترین و متنوع ترین منوی صبحانه کشور است. رستوران ضیافت در طبقه منفی یک هتل گلدن پالاس واقع است و همه روزه از ساعت ۷ الی ۱۰ آماده پذیرایی از میهمانان عزیز است.

رستوران ترنم هتل گلدن پالاس

رستوران_ترنم_هتل_قصر_طلایی

یکی از بهترین رستوران های هتل گلدن پالاس محسوب میشود  که صرف غذا در این رستوران به صورت سلف سرویس است. گنجایش این رستوران ۵۰۰ نفر و دارای انواع غذاهای مجلسی، کبابی،دریایی و.. است. همچنین پیش غذاهای متنوع از جمله سالادها، دسر،سبزیجات و.. همه به صورت بوفه ارائه می شوند. تمیزی و نظافت و وجود درختچه های طبیعی و مصنوعی و..از شاخصه های رستوران ترنم به حساب می آید.

رستوران سنتی ترمه

رستوران های_محبوب_هتل_قصر_طلایی

رستوران ترمه با تلفیقی از معماری سنتی ایرانی و طرح های اسلیمی در طبقه دوم هتل گلدن پالاس واقع شده است. پرسنل با پوشش قدیم ایرانی به همراه موسیقی های اصیل ایرانی و همچنین پذیرایی در ظروف مسی ،گوشه ای از فرهنگ باستان ایران را به نمایش می گذراند. این رستوران در دو محدوده زمانی، همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۴ برای صرف ناهار و شام آماده پذیرایی شما عزیزان است. به طور کلی انواع غذاهای سنتی و محلی ایران را به همراه انواع سالادها و چاشنی های ایرانی در این رستوران را که یکی از بهترین رستوران های سنتی در مشهد محسوب می شود، میل خواهید کرد.

رستوران تابستانی بارگاه

رستوران_هتل_قصر_طلایی_مشهد

ازآنجایی که هتل گلدن پالاس مشهد جزو هتل های نزدیک به حرم مطهر امام رضا(ع) محسوب میشود، بنابراین میتوانید در رستوران بارگاه رو به حرم بنشینید و درفضایی آرام شام خود را میل کنید. در ایام تابستان، رستوران بارگاه با ارائه انواع غذاهای سنتی و نوشیدنی های سرد در خدمت میهمانان گرامی میباشد. رستوران بارگاه در طبقه دوم هتل گلدن پالاس مشهد، به صورت رو باز طراحی شده که حوضی کوچک با نمای سنگی در وسط رستوران خودنمایی میکند. ظرفیت رستوران بارگاه ۶۰ نفر و ساعت کاری مجموعه از ساعت ۲۰ الی ۲۴ است.

هتل بین‌المللی گلدن پالاس مشهد در ۵ رستوران خود با فضاهایی متنوع و مجلل، پذیرای شماست و کیفیت بالای غذاهای آن، لبخند رضایت را بر لبانتان می‌نشاند بنابراین اگر بدنبال مکانی برای صرف صبحانه ، ناهار و شام هستید هتل گلدن پالاس را فراموش نکنید.

منابع:

bitly

short URL

TinyURL

کلمات مرتبط:

رستوران هتل گلدن پالاس، رزرو هتل قصر طلایی ، رزرو هتل گلدن پالاس مشهد، هتل نزدیک حرم ، رزرو هتل گلدن پالاس نزدیک حرم،رستوران هتل گلدن پالاس مشهد