رستوران های محبوب هتل قصرطلایی مشهد
بی شک خوراک از بخش های جذاب و جدانشدنی سفر به شمار میرود و نقش مهمی در رضایت سفر نیز دارد به همین دلیل اگر قصد سفر به مشهدمقدس را دارید و به دنبال مکانی هستید که در آن غذاهای خوشمزه و لذیذ میل کنید، هتل بین المللی قصرطلایی مشهد در ۵ رستوران محبوب خود […]

بی شک خوراک از بخش های جذاب و جدانشدنی سفر به شمار میرود و نقش مهمی در رضایت سفر نیز دارد به همین دلیل اگر قصد سفر به مشهدمقدس را دارید و به دنبال مکانی هستید که در آن غذاهای خوشمزه و لذیذ میل کنید، هتل بین المللی قصرطلایی مشهد در ۵ رستوران محبوب خود و با فضایی مجلل آماده پذیرایی از شماست. در اینجا می خواهیم رستوران های محبوب هتل قصرطلایی را معرفی و بیشتر بشناسیم.

رستوران ضیافت هتل قصرطلایی

رستوران_هتل_قصر_طلایی

اگر به صرف صبحانه علاقه دارید و به دنبال صبحانه ای پرانرژی و متنوع هستید، رزرو رستوران ضیافت هتل قصرطلایی مشهد را فراموش نکنید.این رستوران بزرگترین سالن صبحانه خوری در مشهد است و دارای بزرگترین و متنوع ترین منوی صبحانه کشور است. رستوران ضیافت در طبقه منفی یک هتل قصرطلایی واقع است و همه روزه از ساعت ۷ الی ۱۰ آماده پذیرایی از میهمانان عزیز است.

رستوران ترنم هتل قصرطلایی

رستوران_ترنم_هتل_قصر_طلایی

یکی از بهترین رستوران های هتل قصرطلایی محسوب میشود  که صرف غذا در این رستوران به صورت سلف سرویس است. گنجایش این رستوران ۵۰۰ نفر و دارای انواع غذاهای مجلسی، کبابی،دریایی و.. است. همچنین پیش غذاهای متنوع از جمله سالادها، دسر،سبزیجات و.. همه به صورت بوفه ارائه می شوند. تمیزی و نظافت و وجود درختچه های طبیعی و مصنوعی و..از شاخصه های رستوران ترنم به حساب می آید.

رستوران سنتی ترمه

رستوران های_محبوب_هتل_قصر_طلایی

رستوران ترمه با تلفیقی از معماری سنتی ایرانی و طرح های اسلیمی در طبقه دوم هتل قصرطلایی واقع شده است. پرسنل با پوشش قدیم ایرانی به همراه موسیقی های اصیل ایرانی و همچنین پذیرایی در ظروف مسی ،گوشه ای از فرهنگ باستان ایران را به نمایش می گذراند. این رستوران در دو محدوده زمانی، همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۱۵ برای صرف ناهار و از ساعت ۲۰ الی ۲۴ برای صرف شام آماده پذیرایی شما عزیزان است. به طور کلی انواع غذاهای سنتی و محلی ایران را به همراه انواع سالادها و چاشنی های ایرانی در این رستوران را که یکی از بهترین رستوران های سنتی در مشهد محسوب می شود، میل خواهید کرد.

رستوران پنج قاره زوشا

رستوران_زوشا_هتل_قصر_طلایی

این رستوران جزو بهترین و لوکس ترین رستوران های مشهد است. در این رستوران با منویی متنوع از ۵ قاره جهان روبرو می شوید که غذاهای آن پاسخگوی هر سلیقه و ذائقه ای می باشد. آشپزان ماهر رستوران پنج قاره زوشا با استفاده از مهارت و خلاقیت و الهام از تنوع غذاهای بین‌الملل، انواع غذاهای مشهور پنج قاره مختلف دنیا را در این رستوران به شما ارائه می‌دهند تا رضایت شما را جلب نمایند. ساعت کاری رستوران از ساعت ۱۲ الی ۲۴ همه روزه آماده خدمت به شما عزیزان است. بنابراین اگر به دنبال رستورانی با فضایی مدرن و چیدمانی شیک هستید رستوران پنج قاره زوشا (واقع در طبقه دوم هتل قصرطلایی ) را فراموش نکنید.

رستوران تابستانی بارگاه

رستوران_هتل_قصر_طلایی_مشهد

ازآنجایی که هتل قصرطلایی مشهد جزو هتل های نزدیک به حرم مطهر امام رضا(ع) محسوب میشود، بنابراین میتوانید در رستوران بارگاه رو به حرم بنشینید و درفضایی آرام شام خود را میل کنید. در ایام تابستان، رستوران بارگاه با ارائه انواع غذاهای سنتی و نوشیدنی های سرد در خدمت میهمانان گرامی میباشد. رستوران بارگاه در طبقه دوم هتل قصرطلایی مشهد، به صورت رو باز طراحی شده که حوضی کوچک با نمای سنگی در وسط رستوران خودنمایی میکند. ظرفیت رستوران بارگاه ۶۰ نفر و ساعت کاری مجموعه از ساعت ۲۰ الی ۲۴ است.

هتل بین‌المللی قصر طلایی مشهد در ۵ رستوران خود با فضاهایی متنوع و مجلل، پذیرای شماست و کیفیت بالای غذاهای آن، لبخند رضایت را بر لبانتان می‌نشاند بنابراین اگر بدنبال مکانی برای صرف صبحانه ، ناهار و شام هستید هتل قصرطلایی را فراموش نکنید.

منابع:

bitly

short URL

TinyURL

کلمات مرتبط:

رستوران هتل قصرطلایی، رزرو هتل قصر طلایی ، رزرو هتل قصرطلایی مشهد، هتل نزدیک حرم ، رزرو هتل قصرطلایی نزدیک حرم،رستوران هتل قصرطلایی مشهد