سوییت‌ها

هتل بین‌‏المللی قصر طلایــی

پرنسس رویال

سوییت پرنسس رویال هتل قصر طلایی، ویژه زوج‌های جوان و عروس و دامادها در نظر گرفته شده است و شامل یک تخت دبل کینگ سایز و فضایی جهت نشیمن، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به جکوزی می‌باشد. اگر به دنبال اتاقی مجلل و رویایی برای سفر خود هستید پیشنهاد ما رزرو این اتاق از هتل قصر طلایی است


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۵۵ متر

۱  تخت دبل

طبقه ۳

آپارتمان رویال

سوییت آپارتمان رویال هتل قصر طلایی، یکی از لوکس‌ترین و مجلل ترین سوییت ها می باشد که پذیرای میهمانان خاص و مشکل‌پسند است. اگر به دنبال ساختن خاطراتی به یاد ماندنی هستید رزرو این سوییت از هتل قصر طلایی را از دست ندهید.


ظرفیت: ۴ نفر

متراژ: ۱۱۹ متر

۲ تخت دبل

طبقه ۳ تا ۱۶

پرزیدنت سوییت

اگر می خواهید به سبک یک رییس جمهور در هتل قصر طلایی اقامت نمایید، رزرو این سوییت لوکس را به هیچ عنوان از دست ندهید. این اتاق از هتل مجلل قصر طلایی با موقعیت مکانی و امکانات خاصی که دارد لحظات لذتبخشی را بریتان به ارمغان خواهد آورد.


ظرفیت: ۴ نفر

متراژ: ۱۱۰ متر

۲ تخت دبل

طبقه  ۳

امپریال سوییت

امپریال سوییت هتل قصر طلایی، با متراژ بیش از ۱۰۰ متر، در بعضی از اتاق ها ۲ تخت دبل و ۳ تخت سینگل و در بعضی از اتاق ها ۲ تخت دبل و یک تخت سینگل و کاناپه تخت شو دارد. (در زمان رزرو این اتاق از هتل قصر طلایی امکان انتخاب نوع تخت مقدور نمی باشد وهمچنین باید ۱ باب جونیور سوئیت و ۱ باب سنیور سوئیت انتخاب گردد.)


ظرفیت: ۴ نفر

متراژ: ۱۲۳ متر

۲ تخت دبل

طبقه ۵ تا ۱۶

 

وسترن سوییت

رزرو سوییت وسترن هتل قصر طلایی، با طراحی کاملا متفاوت و منحصر بفرد خود می تواند یکی از جذاب ترین گزینه ها برای اقامت مسافران باشد. این سوییت از هتل قصر طلایی شامل ۱ تخت دبل و همچنین شامل سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مجهز به جکوزی است.


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۵۱ متر

۱ تخت دبل

طبقه ۳

پرنسس سوییت

پرنسس سوییت هتل قصر طلایی یکی از بهترین گزینه ها به منظور رزرو برای زوج های جوان می باشد. این سوییت شامل یک تخت دبل کینگ و فضایی جهت نشیمن، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به جکوزی می‌باشد.


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۵۵ متر

۱  تخت دبل

طبقه ۲ و ۳

سنیور سوییت

سنیور سوییت هتل قصر طلایی، شامل یک اتاق اصلی، یک اتاق خواب، ۱ عدد تخت دبل و ۲ عدد تخت سینگل یا کاناپه تخت شو است. (در زمان رزرو این سوییت از هتل قصر طلایی امکان انتخاب نوع تخت مقدور نمی باشد.)


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۷۲ متر

۱ تخت دبل

طبقه ۵ تا ۱۶

 

قاجاری سوییت

سوییت قاجاری هتل قصر طلایی شامل ۲ اتاق، ۲ تخت دبل و ۱ تخت سینگل و همچنین شامل ۲ سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مجهز به جکوزی می باشد. با رزرو این سوییت از هتل قصر طلایی خاطراتی بی نظیر برای خود و هم سفرانتان به ارمغان بیاورید.


ظرفیت: ۴ نفر

متراژ: ۱۰۳  متر

۲ تخت دبل

طبقه ۳

کیدز سوییت

کیدز سوییت هتل قصر طلایی، دارای یک اتاق خواب، ۱ عدد تخت دبل و ۲ عدد تخت سینگل و دارای تراس می باشد. امکانات جذاب و بی نظیر این سوییت محیطی شاد و سرگرم کننده برای کودکان فراهم می آورد. با رزرو این سوییت از هتل قصر طلایی خاطراتی به یادماندنی برای کودکان خود فراهم آورید.


ظرفیت: ۴ نفر

متراژ: ۷۲ متر

۱ تخت دبل

طبقه ۴

جونیور سوییت

جونیور سوییت هتل قصر طلایی شامل دو بخش خواب و نشیمن می باشد که به وسیله پارتیشن از هم جدا شده اند. این تیپ سوییت با سنیور سوییت کانکت می باشد و در صورت رزرو یک باب جونیور و یک باب سنیور با عنوان امپریال سوییت به میهمان واگذار می شود.


ظرفیت: ۲ نفر

متراژ: ۵۱ متر

۱ تخت دبل

طبقه ۴ تا ۱۶