چرا باید از اتاق کودک هتل قصر طلایی استفاده کنیم؟
چقدر با اتاق کودک آشنا هستید؟ مطمئناً تا به حال نام این اتاق را شنیده‌ باشید؛ اما خیلی از افراد فکر می‌کنند که اتاق کودک در واقع محلی برای بازی او است یا حداقل جایی است که بچه‌ها برای چند ساعتی سرگرم باشند؛ اما باید گفت که مزیت‌های این مکان خیلی بیشتر از سرگرم شدن […]

چقدر با اتاق کودک آشنا هستید؟ مطمئناً تا به حال نام این اتاق را شنیده‌ باشید؛ اما خیلی از افراد فکر می‌کنند که اتاق کودک در واقع محلی برای بازی او است یا حداقل جایی است که بچه‌ها برای چند ساعتی سرگرم باشند؛ اما باید گفت که مزیت‌های این مکان خیلی بیشتر از سرگرم شدن بچه‌ها است. در یک جمله می‌توان گفت که اتاق کودک مکانی است که کودکان شما در آنجا زندگی می‌کنند، بازی می‌کنند و نکات آموزنده یاد می‌گیرند. خبر خوش این است که شما می توانید با رزرو کردن هتل های لوکسی همچون هتل قصر طلایی مشهد لذت سفری دلنشین را برای کودکان دلبند خود فراهم کنید.

اتاق_کودک_هتل_قصر_طلایی_رزرو_هتل_در_مشهد

همه‌چیز از وسایل گرفته تا طراحی باید متناسب با سن آن‌ها باشند. در بیشتر خانه‌ها، یک اتاق برای فرزندان است؛ اما به دلیل کمبود فضا و اختلاف سنی که بین فرزندان گاهی تا ۱۰ سال هم وجود دارد، نمی‌توان دقیقاً طرح اتاق را با کوچک‌ترین فرزند تنظیم کرد. از این رو همیشه محدودیت‌هایی وجود دارد.

هتل قصر طلایی مشهد، یکی از لوکس‌ترین هتل‌های کشور، دارای یک امکان ویژه برای مسافرانی است که دارای فرزند خردسال هستند. در اتاق کودک هتل قصر طلایی سعی شده تا از بهترین، باکیفیت‌ترین و به‌روزترین امکانات آموزشی و سرگرمی استفاده شود و همچنین مربی کاملاً آموزش دیده و باتجربه همراه با کودکان است تا آن‌ها را در زمان اقامت‌تان همراهی کند. البته باید گفت که بیشتر هتل‌های چهار ستاره به بالا دارای اتاق کودک هستند؛ اما سؤال این است که چرا بهتر است مسافران حداقل در چنین زمانی از این امکانات استفاده کنند؟

فهرست مطالب

مزیت‌های استفاده از اتاق کودک هتل قصر طلایی

اول از همه و قبل از ادامه شروع مطلب، این نکته را باز باید یادآوری کنیم؛ اینکه هدف از چنین فضایی فقط سرگرمی نیست، بلکه آموزش در استفاده از وسایل و نوعی زندگی کردن در محیط اختصاصی متناسب با سن او را هم شامل می‌شود. برای همین چه در خرید وسایل، چه در چیدمان، چه در ظاهر و حتی مربی استخدام شده باید دقت زیادی به عمل آورد. اینکه اول از همه وسایل متناسب با سن او تهیه شود؛ ظاهر چیدمان اسباب‌بازی‌ها و خود اتاق متناسب با سن کودک باشد و اگر قرار است که او را به مهد یا اتاق بازی هتل بسپارید، حتماً یک نفر مربی باتجربه داشته باشد.

نکته دیگر اینکه اتاق کودک در هتل‌ها شاید امکانات یک مهدکودک یا خانه را نداشته باشد؛ اما سعی شده تا حداقل در چند روزی که شما اقامت دارید، خیال‌تان از بابت کودکانتان راحت باشد. حالا در ادامه می‌خواهیم به شما بگوییم که استفاده از این اتاق کودک رایگان در هتل قصر طلایی چه مزیت‌هایی خواهد داشت:

۱. با خیال راحت استراحت کنید

رزرو_هتل_در_مشهد_هتل_قصر_طلایی

زمان استراحت کودکان با بزرگسالان متفاوت است. پدر و مادرها بعدازظهرها استراحت می‌کنند؛ اما کودکان دوست دارند که در آن موقع بازی کنند. این تداخل در خانه قابل مدیریت است. به هرحال، بچه‌ها برای خودشان اتاق دارند؛ اما در هتل چی؟ مسافرت است و شما برای استراحت آمده‌اید. در این مواقع کودکان گاهی مزاحمت ایجاد می‌کنند که این می‌تواند باعث به هم ریختن اعصاب پدرخانواده شود. اتاق کودک  هتل قصر طلایی در این زمان فرشته نجات خانواده است. کودکان می‌توانند ساعت‌ها در این محل هم بازی کنند و هم چیزهای زیادی یاد بگیرند.

۲. با خیال راحت به خرید بروید

رزرو_هتل_نزدیک_به_حرم_رزرو_هتل_لوکس_قصر_طلایی

واقعاً خرید کردن با کودکان خردسال خیلی سخت است. کودک خسته می‌شود و بهانه می‌گیرد. هرچه را که می‌بیند می‌خواهد و در مکان‌های شلوغ احتمال گم شدن یا آسیب دیدگی او وجود دارد. در واقع یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها در هنگام خرید و نه در گردش شهری، بردن کودکان خردسال است. به هرحال نمی‌توان کودک را به تنهایی در اتاق گذاشت و اگر هم با خود ببرید، مشکلات بالا را خواهید داشت. بهترین راه این است که کودک خود را به مربی این واحد بسپارید. به این صورت حداقل خیال‌تان راحت است که اول از همه کودکان در اتاق کودک هتل قصر طلایی امنیت دارند و دوم اینکه سرگرم هستند و بهانه نمی‌گیرند.

۳. کودک شما بازی می‌کند و نکات آموزنده یاد می‌گیرد

رزرو_هتل_اطراف_حرم_قصر_طلایی

همانطور که در بالا هم نوشتیم، اتاق کودک هتل قصر طلایی بیشتر محل بازی است تا اینکه بخواهد جایی شبیه به مهد باشد؛ اما در همین محل بازی، کودکان شما اول از همه با وسایل و افراد جدیدی آشنا می‌شوند و دوم اینکه چیزهای زیادتری می‌توانند یاد بگیرند. در واقع باید گفت که یک تجربه بسیار جدید برای کودکان خواهد بود. تجربه‌ای در یک محیط شبیه به بقیه اما به صورت هدفمند و با نظارت بیشتر که توسط مربی و مدیر هتل انجام می‌شود.

۴. مربی باتجربه با او همراه است

رزرو_هتل_مشهد_هتل_قصر_طلایی_مشهد

در اتاق بازی یک مربی همراه کودکان است. مربی که علاوه بر مطالعه در حوزه کودکان، دارای مدرک تخصصی در این حوزه نیز هست. همچنین تجربه بالایی دارد. مطمئن باشید که مربی که در این بخش استخدام می‌شود، به هیچ وجه هیچ چیز از مربیان مهد کمتر ندارد؛ فقط محیط کار او متفاوت است. مربی علاوه بر بازی و آموزش به او، با کودکان شما صحبت کرده و اگر نکته آموزشی برای یادگیری بهتر او ببیند، به شما حتماً خواهد گفت. در واقع حتی اگر خودتان هم نمی‌توانید که کودک را با خود جایی ببرید، حداقل خیالتان از بابت او راحت است.

۵. کودک به خوبی سرگرم است

رزرو_هتل_نزدیک_حرم_هتل_قصر_طلایی_مشهد

کودکان عاشق مکانی هستند که بتوانند خودشان به تنهایی یا با همسن و سال‌های خود بازی کنند؛ چه جایی هم بهتر از اتاق کودک هتل قصر طلایی مشهد؟ حتی خودتان هم می‌توانید همراه بروید و با او بازی کرده و سرگرم شوید. در واقع با یک تیر دو نشان بزنید. شاید در زندگی عادی وقت زیادی نتوانید برای کودک خود بگذارید؛ اما سفر و این اتاق، چنین فرصت گرانبهایی را به شما می‌دهد.

در آخر توصیه می‌کنیم که نکات زیر را هم در نظر بگیرید:

  • کودکان ممکن است که برای بار اول در چنین مکان‌هایی احساس غریبی کنند. به هرحال این مسئله طبیعی است. برای همین لازم است که روز اول حتماً خودتان در کنار آن‌ها باشید.
  • مربیان هتل قصر طلیی به خوبی به تمامی وظایف و چگونگی رفتار با کودکان مسلط هستند. حتماً به توصیه‌های او چه در هنگام حضور خودتان و چه در زمان‌های دیگر گوش کرده و عمل کنید.

در پایان این اتاق جزو امکانات جذابی است که هتل قصر طلایی مشهد در اختیار شما قرار داده است. پس سعی کنید تا به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید.

منابع

bitly

ShortURL

کلمات مرتبط:

هتل پنج ستاره مشهد، قیمت هتل در مشهد نزدیک حرم، قیمت هتل در مشهد، هتل قصر طلایی مشهد، رزرو هتل در مشهد