بهترین فصل سفر به مشهد و رزرو هتل گلدن پالاس
شهر مشهد، در شمال شرقی کشور ایران واقع شده است. این شهر معنوی و زیارتی در خراسان رضوی قرار دارد. از سری اطلاعات کلی درباره این شهر، خوب است به مساحت ۳۲۸ کیلومتری و جمعیت ۳ میلیون نفری اشاره کنیم. این کلان شهر که قطب اصلی زیارتی و گردشگری ایران محسوب می‌شود، سالانه بیش از […]

شهر مشهد، در شمال شرقی کشور ایران واقع شده است. این شهر معنوی و زیارتی در خراسان رضوی قرار دارد. از سری اطلاعات کلی درباره این شهر، خوب است به مساحت ۳۲۸ کیلومتری و جمعیت ۳ میلیون نفری اشاره کنیم. این کلان شهر که قطب اصلی زیارتی و گردشگری ایران محسوب می‌شود، سالانه بیش از ۲۷ میلیون مسافر را در خود جای می‌دهد. البته ۲ تا ۳ میلیون از جمعیت زائران را مسافران خارجی نیز به خود اختصاص می‌دهند. سفر به مشهد و زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) سفری رویایی برای هر مسلمانی است. با اطلاع از بهترین فصل سفر به مشهد و اقامت در یک هتل لوکس می‌توانید سفری ایده آل را تجربه کنید.

رزرو هتل گلدن پالاس مشهد از انتخاب‌های اولیه مسافران داخلی و خارجی است. این هتل ۵ ستاره همچون نگینی در مشهد می‌درخشد.

بهترین فصل سفر به مشهد و رزرو هتل قصر طلایی

فهرست مطالب

اطلاعات کلی درباره آب و هوای شهر مشهد

شهر مشهد از آن دست شهرهایی است که دارای آب و هوای متغیر است. این شهر دارای زمستان‌های سخت و سردی می‌باشد. در واقع در فصل زمستان شهر مشهد به زیر ۲۳ درجه نیز می‌رسد. اما میزان بارندگی در این شهر در فصل زمستان معمولا زیاد نیست. زمستان‌های این شهر سرد و خشک و گاها مرطوب شناخته می‌شود. اما برعکس فصل زمستان، تابستان‌های این شهر زیارتی گرم و خشک است. در فصل تابستان هوای مشهد به بالای ۴۳ درجه نیز خواهد رسید. اما برای آن که بدانید بهترین فصل سفر به مشهد چه زمانی است با ما همراه باشید تا بتوانید در بهترین فصل سال اقدامات مربوط به رزرو هتل گلدن پالاس مشهد را انجام دهید.

بهترین فصل سفر به مشهد و رزرو هتل قصر طلایی

بهترین فصل سفر به مشهد کدام است؟

با توجه به موقعیت جغرافیایی و به دنبال آن آب و هوای مشهد مقدس، بهترین فصل سفر به مشهد را می‌توان مشخص کرد. بر این اساس بهترین فصل سفر به مشهد در فصل بهار و اوایل فصل پاییز می‌باشد. فصل بهار شهر مشهد از اواسط اسفند ماه تا اواخر خرداد ماه ادامه دارد. محض اطلاع بیشتر خوب است بدانید فصل بهار محبوب‌ترین زمان سفر به این شهر معنوی است. در عید نورزو بیشترین تعداد زائران راهی شهر مشهد می‌شوند. پس از فصل بهار اوایل فصل پاییز نیز مناسب سفر به پایتخت معنوی ایران است. فصل پاییز این شهر از اوایل شهریور ماه تا اول آبان ماه می‌باشد.

انتخاب بهترین فصل سفر به مشهد براساس هدف سفر

هدف از سفر مهم‌ترین عاملی است که قبل از هر چیز باید به آن توجه شود. اکثر مسافرانی که به شهر مقدس مشهد سفر می‌کنند با نیت زیارت بارگاه امام هشتم(ع) این شهر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می‌کنند. اگر تنها برای زیارت به این شهر سفر می‌کنید پس می‌توان در هر فصل از سال به این شهر سفر کرد. اما اگر علاوه بر زیارت برای تفریح نیز قصد سفر به مشهد را دارید، بهترین فصل بهار است. زیرا در فصل بهار می‌توان از جاذبه‌های گردشگری و طبیعی شهر نیز بازدید کرد. اما در فصل بهار تعداد زائران وارد شده به شهر بسیار زیاد است و یافتن هتل برای اقامت کمی با مشکل رو به رو خواهد بود. فصل پاییز نیز با هوای خنک و قابل تحملی که دارد برای افرادی که قصد دارند در فصول خلوت سال به مشهد سفر کنند نیز مناسب است.

بهترین فصل سفر به مشهد و رزرو هتل قصر طلایی

مزایا و معایب سفر در بهترین فصل سفر به مشهد

همانطور که گفته شد، بهترین فصل برای سفر کردن به مشهد فصل بهار است. اما سفر در این ایام کوتاه مزایا و معایت مخصوص به خود را دارد. مسافران با در نظرگیری این مزایا و معایب و اولویت بندی خود می‌توانند بهترین زمان سفر را انتخاب کنند.

مزایا سفر به مشهد در فصل بهار عبارتند از:

 • هوای ایده آل و عالی
 • کاهش هزینه‌های سفر
 • امکان بازدید از جاذبه‌های آبی
 • امکان بازدید از جاذبه‌های طبیعی
 • طرح ترافیک در این ایام در مشهد وجود ندارد.

بهترین فصل سفر به مشهد و رزرو هتل قصر طلایی

معایب سفر به مشهد در فصل بهار عبارتند از:

 • شلوغی و ازدهام شهر
 • ایستادن در صف امکان دیدنی
 • شلوغی در حرم مطهر امام رضا(ع)
 • پر شدن ناگهانی هتل‌ها و نبود اتاق خالی
 • یافتن اتاق خالی و سختی رزرو هتل گلدن پالاس
 • چگونگی رزرو هتل گلدن پالاس در ایام شلوغی شهر

هتل گلدن پالاس مشهد یک هتل فول امکانات و سطح بالا در شهر مشهد است. این هتل آتریوم ۵ ستاره در سطح بین المللی حرف اول را می‌زند. هتل گلدن پالاس مشهد از نزدیک‌ترین هتل‌ها به حرم مطهر است. هتل گلدن پالاس مشهد با توجه خدمات و امکانات عالی و رایگانی که ارائه می‎‌دهد قیمت بسیار مناسبی دارد. این است که در بهترین فصل سفر به مشهد یعنی فصل بهار، یافتن اتاق خالی در این هتل بسیار سخت است.

اگر قصد اقامت در هتل گلدن پالاس مشهد را دارید، بهترین راه حل این است که از قبل برای رزرو اتاق در این هتل اقدام کنید. ۲ تا ۳ هفته قبل از سفر به مشهد بهترین زمان برای رزرو اتاق مد نظر خود در هتل گلدن پالاس مشهد می‌باشد.

بهترین فصل سفر به مشهد و رزرو هتل قصر طلایی

کلام آخر

سفر در بهترین فصل شهر مقصد، لذت سفر را دو چندان خواهد کرد. به همین دلیل است که اکثر مسافران با اطلاع از بهترین فصل سفر به مشهد در فصل بهار و به خصوص ایام نوروز به این شهر سفر می‌کنند. با رزرو هتل گلدن پالاس در فصل بهار می‌توانید ضامن داشتن سفری ایده آل برای خانواده خود باشید.

کلمات مرتبط: سایت هتل گلدن پالاس، قیمت هتل گلدن پالاس، اپلیکیشن هتل گلدن پالاس، اتاق قاجاری هتل گلدن پالاس

منابع:

https://b2n.ir/e03582

https://1go.ir/KeZUF