قبل از رزرو آنلاین هتل قصر طلایی بخوانید تا پشیمان نشوید!
هتل قصر طلایی مشهد که در عید فطر سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسید، یکی از هتل‌های بزرگ و مجلل مشهد با مساحتی در حدود ۵۰۰۰ متر مربع است! این هتل با ۲۰ طبقه و ۳۵۸ اتاق و سوئیت به عنوان یک هتل نزدیک به حرم مطهر امام رضا علیه السلام شناخته می‌شود! اگر دوست […]

هتل قصر طلایی مشهد که در عید فطر سال ۱۳۸۹ به بهره برداری رسید، یکی از هتل‌های بزرگ و مجلل مشهد با مساحتی در حدود ۵۰۰۰ متر مربع است! این هتل با ۲۰ طبقه و ۳۵۸ اتاق و سوئیت به عنوان یک هتل نزدیک به حرم مطهر امام رضا علیه السلام شناخته می‌شود! اگر دوست دارید که برای اقامت خود هتل قصر طلایی مشهد را انتخاب کنید، لازم است که کمی در مورد قوانین و شرایط استفاده از این هتل آگاهی داشته باشید.

فهرست مطالب

قوانین و مقررات هتل قصر طلایی مشهد چیست؟

رزرو_هتل_در_مشهد_هتل_قصر_طلایی_مشهد

هر هتل بسته به این که در کجا قرار دارد؟ چند ستاره است؟ و یا چه سبک افرادی به آنجا مراجعه می‌کنند؟ دارای قوانین و مقرراتی است که باید یک مسافر در مورد آن‌ها اطلاع داشته باشد! اهمیت این موضوع مخصوصا در رزرو آنلاین به چشم می‌آید چرا که یک گردشگر بدون مراجعه حضوری به هتل می‌خواهد، یک اتاق را برای خود رزرو کند که شاید حتی در مورد آدرس آن هتل هم اطلاعات کافی نداشته باشد. مهم‌ترین قوانین و مقررات هتل قطر طلایی که بهتر است، قبل از رزرو آنلاین این هتل در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشید، عبارت اند از:

ساعت تحویل و تخلیه اتاق برای مسافران

رزرو_هتل_در_مشهد_رزرو_هتل_اطراف_حرم

فرقی نمی‌کند که در حال بستن چمدان خود و حرکت به سمت آسانسور برای رفتن به فرودگاه مشهد هستید و یا می‌خواهید که تازه از قسمت بارها، چمدان خود را پیدا کنید تا به سمت هتل بروید! شما باید در مورد ساعت تخلیه و تحویل اتاق در هتل قصر طلایی بدانید تا بتوانید یک برنامه ریزی دقیق برای خود داشته باشید.

ساعت تحویل اتاق: ساعت ۱۵

ساعت تخلیه اتاق: ساعت ۱۲

همانطور که احتمالا حدس می‌زنید، در ساعت‌های بین ۱۲ تا ۱۵، اتاق برای مهمانان جدید نظافت می‌شود، یخچال و محتویات آن شارژ، ملافه‌ها و روتختی عوض می‌شوند. در واقع به صورت کلی اتاق برای استفاده مهمانان جدید و تجربه‌ی یک اقامت بی‌نظیر آماده می‌شود. به نظر شما چه کارهای دیگری در این ۳ ساعت انجام می‌شود؟

قانون کنسلی هتل قطر طلایی برای مسافران چیست؟ (چقدر جریمه باید بپردازید؟)

رزرو_هتل_در_مشهد_جریمه_هتل_قصر_طلایی_مشهد

به هر دلیلی ممکن است که سفر شما به مشهد لغو شود و یا مشکلی برای شما پیش بیاید که نتوانید به سفر خود ادامه دهید، در این زمینه باید در مورد قانون کنسلی هتل قصر طلایی بدانید! این موضوع به خصوص برای افرادی که اقدام به رزرو آنلاین هتل قصر طلایی می‌کنند، ممکن است اتفاق بیفتد.

طبق قوانین و مقررات هتل، هزینه باطل کردن رزرو، تغییر نام و یا تغییر تاریخ ورود شما به هتل از لحظه صدور واچر یا فیش رزرو تا ساعت ۱۸ روز قبل از ورود، ۱۵ درصد مبلغ رزرو شب اول هتل و از ساعت ۱۸ روز قبل به بعد، کل مبلغ رزرو شب اول می‌باشد. این قانون به این علت گذاشته شده‌ است که کارمندان هتل بر اساس برنامه‌ای که شما برای سفرتان تدارک می‌بینید، امکاناتی را آماده می‌کنند و مسافر جدیدی نمی‌پذیرند!

اگر کودک خردسال همراه خود دارید، بهتر است که بدانید، آیا قانون خردسال هتل برای شما نفعی دارد؟

رزرو_هتل_در_مشهد_رزرو_هتل_لوکس_در_مشهد

قوانین کودک خردسال در اکثر هتل‌ها مشابه هستند، اما به صورت کلی هزینه برای اقامت کودکان زیر ۲ سال در هتل قصر طلایی کاملا رایگان و برای کودکان ۲ تا ۶ سال در صورت عدم استفاده از سرویس، نیم بها محاسبه می‌شود. هزینه اقامت کودکان بالای ۶ سال به صورت هزینه‌ی یک فرد بزرگسال حساب می‌شود.

قابل توجه افرادی که اقدام به رزرو آنلاین هتل قصر طلایی می‌کنند!

رزرو_هتل_لوکس_در_مشهد_هتل_قصر_طلایی_مشهد

در نظر داشته باشید که هتل قصر طلایی برای راحتی بیشتر و تجربه‌ی بهتر مسافران، دارای استقبال رایگان فرودگاهی از مسافران خود می‌باشد. برای این که بتوانید از این خدمت در هنگام ورود خود به مشهد استفاده کنید، کافی است که در هنگام رزرو اتاق خود حتما اطلاعات پرواز خود اعم از شماره پرواز، ساعت حرکت از مبدا، شرکت هواپیمایی و … را وارد کنید. این اطلاعات کمک می‌کند که برنامه‌ریزی ورود شما به مشهد بهتر انجام شود.

اگر اتاق یا سوئیت خود را در هتل قصر طلایی رزرو کرده‌اید، اما هنوز اطلاعات پروازی خود را وارد نکرده‌اید، تا ۲۴ ساعت قبل از پروازتان وقت دارید که این اطلاعات را در اختیار هتل بگذارید، در غیر این صورت متاسفانه ترانسفر و استقبال رایگان فرودگاهی شما صورت نمی‌گیرد. آیا در مورد این خدمت هتل، اطلاع داشته‌اید؟ اگر می‌خواهید قبل از سفر و راحت و آسان رزرو انجام دهید، روی رزرو آنلاین کلیک کنید.

خدمات رایگان هتل قصر طلایی را قبل از رزرو آنلاین آن مطالعه کنید!

رزرو_هتل_در_مشهد_رزرو_هتل_اطراف_حرم

دانستن امکانات و خدمات رایگان هتل قصر طلایی به شما کمک می‌کند که قبل از سفر خود بتوانید یک برنامه‌ریزی خوب داشته باشید. مهم‌ترین خدمات و امکانات رایگان هتل که در اختیار مسافران و گردشگران عزیز قرار می‌گیرد، عبارت است از:

  • مینی بار
  • ارائه خدمات مجموعه آبی
  • ارائه خدمات مجموعه بدنسازی
  • ترانسفر رفت و برگشت مهمانان از فرودگاه و راه آهن با استفاده از مینی بوس‌های هتل به صورت ۲۴ ساعته
  • ترانسفر رفت به حرم امام رضا علیه السلام برای زیارت
  • و …

اتاق‌های هتل قصر طلایی برای رزرو آنلاین کدام هستند؟

رزرو_هتل_در_مشهد_اتاق_دبل_پانوراما

قبل از انتخاب سوئیت یا اتاق خود در هتل لازم است که حتما در رابطه با این موضوع بدانید که کدام اتاق هتل برای شما مناسب‌تر است! هتل قصر طلایی دارای انواع اتاق‌ها و سوئیت‌ها با معماری، شکل و امکانات متفاوت است که شما بسته به نوع سلیقه خود می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب داشته باشید. شما بسته به این که چند نفر هستید، چه امکاناتی را می‌خواهید و دوست دارید که اتاق شما در کدام قسمت هتل قرار گرفته باشد، انتخاب‌های متنوع زیادی دارید که تنها خودتان می‌توانید از بین آن‌ها بهترین را جدا کنید. آیا آماده یک انتخاب عالی و بدون نقص هستید؟

اتاق های هتل قصر طلایی:

رزرو_هتل_آنلاین_در_مشهد_هتل_قصر_طلایی_مشهد

اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل قصر طلایی مشهد، عبارت‌اند از اتاق یک تخته، اتاق دو تخته دبل لاکچری، اتاق دو تخته دبل لاکچری (تراس دار)، اتاق دو تخته دبل لنداسکیپ، اتاق دو تخته دبل پاناروما (رو به حرم)، اتاق دو تخته دبل پاناروما (تراس دار)، سوئیت جونیور برای دو نفر، سوئیت سینیور برای دو نفر، اتاق دو تخته آتریوم، پرنسس سوئیت برای دو نفر، سوئیت پرنسس رویال برای دو نفر، سوئیت وسترن برای دو نفر، سوئیت دو خوابه قاجار برای چهار نفر، اتاق کانکت برای چهار نفر، آپارتمان رویال برای چهار نفر، سوئیت امپریال دو خوابه برای چهار نفر، کیدز روم برای سه نفر، کیدز روم برای چهار نفر و …!

برای این که در مورد هر اتاق اطلاعات کاملی داشته باشید، لازم است که به صفحه اصلی هتل قصر طلایی مراجعه کنید تا بتوانید از سمت گزینه اتاق‌ها وارد صفحه اختصاصی هر شهر شوید. این کار به شما کمک می‌کند که بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید و بتوانید یک اتاق متناسب با شرایط و ویژگی‌های دلخواهتان پیدا کنید.

فاصله تا فرودگاه و حرم از هتل قصر طلایی چه قدر می‌باشد؟

فرودگاه_مشهد_رزرو_هتل_در_مشهد

اگر تا به‌حال به مشهد سفر کرده باشید، حتما متوجه شده‌اید که داشتن یک هتل نزدیک به حرم می‌تواند یک مزیت بزرگ برای گردشگرانی که دوست دارند به صورت مداوم به زیارت بروند، محسوب ‌شود. اگر دوست داشته باشید که با پای پیاده به سمت حرم مطهر رضوی حرکت کنید، حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در راه هستید! البته این زمان با استفاده از خودروهای هتل به ۵ دقیقه کاهش پیدا می‌کند. همچنین فاصله تا فرودگاه ۱۰ دقیقه با ماشین است. در واقع با مینی بوس‌های مخصوص هتل، به راحتی و در کمتر از چند دقیقه می‌توانید از هتل به سمت فرودگاه و یا از فرودگاه به سمت هتل بروید. به نظر شما چه اطلاعات مهم دیگری راجع به رزرو آنلاین هتل قصر طلایی وجود دارد که باید در مورد آن‌ها اطلاع داشته باشید؟ سوالات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید!

منابع:

https://bit.ly/3vbC56q

https://cutt.ly/0GgkJhV