در عصری که با رشد گردشگری همراه است، ارائه خدمات با کیفیت عالی در هتل ها از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. در واقع در هتل بین المللی قصر طلایی کیفیت خدمات و رضایت مشتری به عنوان عامل کلیدی برای به دست آوردن مزیت رقابتی و حفظ مشتری شناخته شده است.

هتل بین المللی قصر طلایی با هدف استفاده از نتایج تحلیل شده برای شناسایی ویژگی‌های پیشرفت، نظرسنجی رضایت از مشتریان خود انجام داده اند.

بنابراین، هتل بین المللی قصر طلایی برای دستیابی به سطح بالاتری از رضایت کلی مشتریان، تجربه چندین ساله خود را در دست گرفت و از شاخص اهمیت به رضایت مشتریان برای ارزیابی کیفیت خود استفاده نمود.

اتاق‌های هتل بین‌المللی قصر طلایی

فهرست مطالب

امکانات اتاق هتل بین المللی قصر طلایی

جدیدترین و به روزترین امکانات اتاق هتل بین المللی قصر طلایی، یکی از شاخص‌هایی بود که باعث افزایش چشم‌گیر میهمانان و فروش  در هتل شد.

صنعت میهمان نوازی هتل بین المللی قصر طلایی دائما تحت تأثیر روندها و تحولات جدید است. امروزه، امکانات اتاق “کلاسیک” هتل بین المللی قصر طلایی محیطی مدرن‌تر، مشتری پسند و هوشمندتر برای میهمانان در نظر گرفته شده است.

اما این راحتی‌ها و امکانات رفاهی چه ویژگی‌هایی دارند که می‌توانند هتل‌های قدیمی و کلاسیک را از ویژگی های مدرن و به روز متمایز نمایند؟

علاوه بر امکانات اتاق کلاسیک هتل مانند تهویه مطبوع اتاق، عایق صوتی، صندوق امانات، سشوار، یخچال / مینی بار، حوله تمیز، ملحفه، محصولات مراقبت از خود و لوازم بهداشتی رایگان، دمپایی، سرویس اتو، کتری، تلفن و تلویزیون، یک اتاق هتل مدرن، برای اینکه بتواند مزیت رقابتی خود را حفظ کنند، برای میهمانان خود در نظر گرفته‌اند.

اتاق‌های هتل بین المللی قصر طلایی از آخرین روندهای صنعت گردشگری پیروی می‌کند، برای نمونه هتل قصر طلایی امکانات زیر را که هم اکنون برای یک مسافر مدرن ضروری می‌دانند، فراهم نموده ‌است:

  1. اتصال بی سیم.Fast (Wi-Fi)

با دقت به این که هر هتلی باید برای همه میهمانان خود، چه در مسافرت کاری و چه در تعطیلات، دسترسی رایگان و سریع به اینترنت فراهم کند. چندین موضوع مرتبط با فای وجود دارد که :می‌توانند بر بررسی مشتری تأثیر بگذارند، مانند

Wi-Fi باید تقریباً سریع و حتی در حداکثر ظرفیت هتل در هنگام اتصال تقریباً هر مشتری به شبکه، بتواند کاملاً کار کند.

این سیگنال باید در کلیه اماکن عمومی و همچنین در کلیه ات‌اقها قوی باشد،  چه در طبقه همکف قرار گیرد، چه در طبقه فوقانی هتل. واقع شده باشد

ممکن است مشتریان ناامیدی که اقدام به نوشتن نظرات بد در مورد هتل شما کرده‌اند و سایر مشتریان بالقوه‌ای که از بازدید هتل خود منصرف شده‌اند، بخاطر چیز ساده‌ای به عنوان اتصال Wi-Fi بد!

هتل بین الملی قصر طلایی

  1. اتاق‌هایی با فناوری‌های هوشمند

خانه‌های هوشمند در حال حاضر بخش بزرگی از زندگی‌ما هستند و آن‌ها پیشگام چگونگی خانه‌های آینده ما خواهند بود.

صنعت هتل بین المللی قصر طلایی به دنبال این روند، با درک این‌ موضوع که یک اتاق هوشمند مدرن در رفتار کلی مسافران اثر گذار است و آن‌هارا به هدف مورد نظر نزدیک می‌کند، امکانات هوشمند در اختیار میهمانان خود قرار داده‌ است.

اصطلاح اتاق هوشمند به کلیه خدماتی منتهی می‌شود که از طریق برنامه تلفن همراه (برنامه) یا وسیله‌ای که کنترل همه این خدمات را داشته باشد، می‌تواند کنترل شود و مطابق با نیاز هر مهمان تنظیم شود.

به طور مثال، میهمانان می‌توانند شدت نور و سایه اتاق خود را کنترل کنند، دمای اتاق دلخواه را تنظیم کنند، برنامه زمانی و ساعت تماشای تلویزیون هوشمند خود را بکشند، پرده ها را بکشند یا ببندند و… گزینه های هوشمند مسیر جدیدی را باز می‌کنند که نویدبخش امکانات تازه و مفید است. برای مشتری!

  1. پورت‌های شارژر USB و منبع تغذیه جهانی

یکی از مهمترین امکاناتی که امروزه مسافران به آن احتیاج دارند، درگاه‌های USB برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی مختلف آنها است.

وسایلی که در سفرهای خود با خود به همراه می‌آوریم، گاهی اوقات حتی بیشترشان به لباس‌هایمان تعلق دارد (مخصوصاً وقتی در یک سفر کوتاه هستیم)!

این بدان معناست که یک اتاق هتل مدرن دیگر نمی‌تواند فقط یک جفت برق در مرکز شهر داشته باشد، در واقع با توجه به افزایش تقاضای فناوری، بسیاری از پریزها و درگاه های USB برای شارژ فوری در چندین مکان  نیاز است- و از همه مهمتر در کنار تخت!

  1. تلویزیون هوشمند با کتابخانه فیلم رایگان

هر از چند گاهی، همه‌ی ما در هتل‌ها اقامت کرده ایم که تنها چیزی که می‌توانیم از تلویزیون تماشا کنیم کانال‌های محلی به زبان‌های محلی بود که برای ما بسیار کسل آور و بیهوده بود. حتی گاهی از این سرویس صرف نظر می‌شد.

امروزه  دیگر سیستم‌ عامل‌های دیجیتال در بخش بزرگی از جهان را به خود اختصاص داده است.

طریقه کاربرد در چند مرحله ساده شرح داده‌ایم؛ میهمانان می‌توانند حساب کاربری خود را در تلویزیون هوشمند اتاق خود وارد کرده و مابقی فیلمی را که در هنگام پرواز شروع به تماشای آنها کردند تماشا کنند یا قبل از خواب آخرین قسمت از سریال مورد علاقه خود را بگیرند.

از طرف دیگر، هتل بین المللی قصر طلایی یک کتابخانه دیجیتالی را با دسته‌های مختلف فیلم و برنامه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد، میهمانان از طریق آنها می‌توانند آنچه که می خواهند تماشا کنند را انتخاب کنند.

این روندی است که در هتل بین المللی قصر طلایی طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است.

در ادامه پیشنهاد می‌شود که دابل لاکچری هتل بین المللی قصر طلایی را تجربه کنید

۵. دستگاه قهوه داخل اتاق

فرقی نمی‌کند در اتاق هتل بین المللی قصر طلایی صبحانه بخورید یا نه. در هر صورت هتل بین المللی قصر طلایی با ارائه دستگاه قهوه در اتاق هتل برای مهمانان خود، راحتی را به ارمغان می‌آورند و بدون نیاز به سفارش از یک فنجان قهوه باکیفیت لذت می‌برند.

  1. میز مدرن با لپ تاپ یا تبلت

ممکن است فکر کنید که “چرا در طول تعطیلات خود به یک میز نیاز دارم؟” با این حال، علاوه بر سفرهای کاری (جایی که یک میز یک نیاز محسوب می‌شود)، این یک واقعیت است که مسافران مدرن

حتی در طول سفرهای خود برای اوقات فراغت نیاز به میز دارند یک میز دارای کاربردهای مهم برای میهمانان است، مانند قرار دادن وسایل شخصی یا وسایل مربوط به آنها، پشتیبانی از لپ تاپ یا رایانه لوحی آنها هنگام مرور وب یا حتی مراجعه به فهرست اتاق برای یافتن کارهایی که می‌توانند در هتل یا مناطق اطراف خود انجام دهند.

در ادامه پیشنهاد می‌شود که آپارتمان رویال هتل بین المللی قصر طلایی را تجربه کنید

  1. پخش کننده موسیقی با اتصال بی سیم / گوشی های هوشمند

یک پخش کننده موسیقی مدرن نباید در یک اتاق هتل غایب باشد. به راحتی با این دستگاه بلوتوثی متصل می‌شوید، می‌توانید موسیقی را که می‌خواهید با توجه به سلیقه و روحیات گوش فرا دهید.

۸- نورپردازی جادویی ایجاد کنید

جدا از چراغ‌های هوشمند، مطالعه روشنایی اتاق شما قطعاً باید شامل نورپردازی در نقاط مختلف و همچنین چراغ‌های زیر تختخواب باشد. این رویکرد امروزی علاوه بر فضای آرامش بخشی را ایجاد می‌کند، با توجه به مبلمان و سبک طراحی آن، به اتاق نمای بسیار مدرن و منحصر به فردی می‌بخشد.