ترانسفر فرودگاهی هتل قصر طلایی چه خدماتی در اختیار شما قرار می‌دهد؟ چگونه از فرودگاه به هتل برویم؟ تاکسی بگیرید. فکر می‌کنید که این پاسخ به ذهن مسافران نرسیده است؟ چرا به این فکر کرده‌اند؛ اما مسئله‌اینجا است که مسافران قیمت تاکسی‌ها را نمی‌دانند و متأسفانه برخی رانندگان از نداشتن همین اطلاعات سوءاستفاده کرده و برای مسیری کوتاه قیمت چند برابر می‌گیرند. حالا این به کنار.

فرودگاه اصولاً در بیرون شهر قرار دارد و استرس پیدا کردن مسیر برای هتل‌های جدید یا نقاط شلوغ شهر خیلی است؛ پس باید چه کار کرد؟ پیشنهاد هتل قصر طلایی به شما در چنین مواقعی ترانسفر فرودگاهی است.

احتمالاً نام ترانسفر فرودگاهی را شنیده باشید. برخی نام‌های دیگری هم برای آن به کار می‌برند. ترانسفر در سفر و ترانسفر هتل و غیره. همه به یک چیز اشاره دارند. خدماتی که روی تور یا هتل‌های لوکس اعمال می‌شود.

فهرست مطالب

تعریف ترانسفر فرودگاهی هتل قصر طلایی

ترانسفر فرودگاهی خدمات است که در آن از وسیله نقلیه‌ای برای جابه‌جایی مسافران بین فرودگاه و هتل استفاده می‌شود. این وسیله نقلیه می‌تواند خودرو تک ساده یا لوکس یا ون و اتوبوس باشد.

اصولاً ترانسفر هتل در واقع هدف از خدمات انتقال مسافر از هتل به فرودگاه بیشتر برای تورها استفاده می‌شود. آن هم فقط برای همین قضیه است. اینکه تورها بتوانند در یک برنامه زمانی همه مسافران را به هتل و بر اساس قول و برنامه داده شده برسانند. حالا اینکه مسافری بعد از هتل برنامه خود را تغییر می‌دهد، به خود آن مربوط است.

هتل‌ها از دو جهت این خدمات را عرضه می‌کنند. یکی اینکه تبلیغ برای آن‌ها باشد و دوم اینکه بسیاری از مسافران تازه به شهر آن‌ها قدم گذشته و به دنبال این هستند تا تجربه خوبی برای آن‌ها از سفر به وجود بیاورند. پس خدمات ترانسفر فرودگاهی را عرضه می‌کنند تا از این طریق مسافر خیلی سریع و بعد از پرواز به هتل برای استراحت بیاید.

آیا این خدمات اجباری است؟

بستگی به این دارد که شما آن را از کجا درخواست داده باشید. اصولاً ترانسفر تورها می‌توان گفت که تا حدی اجباری است. به هر حال برنامه تور است و شما نباید آن را به هم بزنید؛ اما برای هتل‌ها خدمات اضافه‌ای است که از طرف مدیریت به بعضی مسافران خاص داده می‌شود. به هر حال ترانسفر هزینه اضافه‌ای است که شما باید آن را پرداخت کنید.

خدمات ترانسفر در مشهد چگونه است؟

ترانسفر فرودگاهی در شهر مشهد شامل تاکسی یا ون است که از طرف تور یا هتل برای مسافران تعیین می‌شود. برای درخواست این خدمات بهتر است که اول از همه آیا تور شما این خدمات را می‌دهد یا خیر. اگر بدون تور برای زیارت و سیاحت وارد مشهد می‌شوید، می‌توانید از هتل بین ‌المللی قصر طلایی درخواست ترانسفر فرودگاهی کنید. برای اطلاع از هزینه و شرایط باید با خود هتل صحبت کنید.

ترانسفر در سفر چه ویژگی‌های دارد؟

اصلاً سؤال پیش می‌آید که چرا باید چنین خدماتی دریافت کرد؟ اصلاً چه مزیتی دارد؟ اگر نباشد، چه مشکلی به وجود می‌آید؟ و صدها سؤال مختلف دیگر که مسافران در این خصوص می‌پرسند. متأسفانه در این خصوص اطلاع‌رسانی درستی نمی‌شود یا بعضی از تورها جواب مناسبی به درخواست مسافران در این خصوص نمی‌دهند.

ترانسفر شامل ویژگی‌های است:

  • به شما خودرویی همراه با راننده اختصاص داده می‌شود که وظیفه دارد از هتل تا فروشگاه و بالعکس شما را جابه جا کند.
  • شما دیگر نگران دور بودن و بلد نبودن آدرس و همچنین جای پارک هم نخواهید بود.
  • هر اتفاقی برای شما بیفتد، بیمه خواهید بود.
  • راننده در حمل وسایل به شما کمک خواهد کرد.

آیا برای مسافران خارجی، خدمات ترانسفر فرودگاهی هتل قصر طلایی وجود دارد؟

اصلاً یکی از اهداف ترانسفر فرودگاهی هتل قصر طلایی، ترانسفر برای مسافران خارجی است. آن‌ها زبان فارسی نمی‌دانند، از طرفی بیشتر راننده‌های فرودگاه هم حداقل زبان انگلیسی نمی‌دانند. برای همین بیشتر مسافران درخواست خدمات ترانسفر فرودگاهی می‌کنند تا راننده‌ای مسلط به زبان انگلیسی برای آن‌ها گسیل شود. هزینه این خدمات روی همان هتل گرفته می‌شود. البته باید گفت که این ترانسفر فقط مربوط به فرودگاه تا هتل نیست، بلکه می‌تواند شامل در اختیار قرار دادن راننده برای گردش او به تمام نقاط شهر هم باشد. به هر حال برای مسافران خارجی چنین مسئله‌ای الزامی است. آن‌ها خیلی با نقاط دیگر شهر آشنا نیستند و از این رو می‌تواند این خدمات جنبه تبلیغاتی هم برای آن‌ها داشته باشد.

هتل بین الملی قصر طلایی

کدام مسافران ایرانی به این خدمات نیاز دارند؟

به غیر از تور بعضی مسافران هم هستند که این خدمات را دریافت می‌کنند. هرکسی ممکن است که دلایل مخصوص به خود را داشته باشد. واقعاً نمی‌توان کسی را منع یا اجبار کرد.

مسافرانی که خیلی از تاکسی‌های فرودگاهی خوششان نمی‌آید؛ دوست دارند که راننده‌ای مستقل داشته باشند؛ حوصله ترافیک یا پرسیدن آدرس را ندارند؛ سن آن‌ها بالا است و باید کسی تا رسیدن به هتل کمکشان کند؛ رئیس بزرگ مجموعه‌ای هستند. در واقع بیشتر مسافران ایرانی از خدمات ترانسفر فرودگاهی خود تورها استفاده می‌کنند. به هر حال شما باید از قبل نیاز خود را بررسی کنید که آیا به این خدمات نیاز دارید یا خیر.

چگونه درخواست دهید؟

برای درخواست می‌توانید در همان اول از تور درخواست کنید یا در هنگام رزرو هتل از مسئول پذیرش درخواست ترانسفر فرودگاهی هتل قصر طلایی کنید. البته اگر هتل این خدمات را داشته باشید. نیاز به درخواست خیلی رسمی نیست. فقط باید هزینه آن را مجزا پرداخت کنید.